KONST / Litografier / Färglitografi 14908065
nr 1490 8065
Gösta Linderholm
(f. 1941), Sverige
Dagbok. Signerad, numrerad 13/150. Färglitografi. Bladets mått: 53x37 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:55:56
17/9 23:15:26
Gösta Linderholm
Läs mer om Gösta Linderholm